دانشگاه باقرالعلوم علیه‌السلام
تماس با ما
نقشه سایت
Francias
English
العربیة
صفحه اصلی
خدمات الکترونیک
پژوهش
آموزش
اطلاعیه ها


زمان ثبت نام پذیرفته شدگان نهایی دوره دکتری تخصصی سال تحصیلی دانشگاه  باقرالعلوم (ع ) سال 1395
پذیرشزمان ثبت نام پذیرفته شدگان نهایی دوره دکتری تخصصی سال تحصیلی ۹۵ – ۹۶ دانشگاه  باقرالعلوم (ع ) 

 (95/04/29) اسامی پذیرفته شدگان مشروط در آزمون دکتری 95

1- پذیرفته شدگان می بایست در یکی از روزهای یکشنبه مورخ 95/7/25 ،دوشنبه مورخ 95/7/26 یا سه شنبه مورخ 95/7/27، جهت ثبت نام به دانشگاه مراجعه نمایند.
2- عدم مراجعه به موقع پذیرفته شدگان درتاریخ های تعیین شده برای ثبت نام، به منزله انصراف از ثبت نام و ادامه تحصیل آنها تلقی خواهد شد.
3- ثبت نام پذیرفته شدگان به صورت مشروط می باشد و پس از اعلام نتایج صلاحیت عمومی قطعی می گردد.
 4-
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مدارک لازم برای ثبت نام به اطلا عیه در صفحه تحصیلات تکمیلی مراجعه نمایند.

****************************

 آن دسته از داوطلبان پذیرفته شده مشروط آزمون دکتری سال 1395 که اقدام به ارائه تعهد به دانشگاه محل پذیرش خود نموده اند ، اما فرم صلاحیت عمومی خود را از طریق سایت سازمان سنجش تکمیل ننموده اند‌،
فقط تا تاریخ 1395/6/31 فرصت دارند که با مراجعه به سایت سازمان، فرم صلاحیت عمومی را تکمیل  نمایند. بدیهی است در صورت عدم تکمیل فرم مذکور قبولی آنان لغو و در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون سال 1395 (در صورت وجود) و آزمون سال 1396 مجاز به شرکت نمی باشند.
فرم صلاحیت عمومی دکترای تخصصی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سال 1395    
http://register1.sanjesh.org/regphdsalahiyat95/
***********************************************************   

اطلاعیه دانشگاه باقرالعلوم(ع) در خصوص اعلام نتایج پذیرفته شدگان مشروط در آزمون ورودی دکتری نیمه متمرکز سال 1395
پیرو اطلاعیه مورخ 95/03/19 سازمان سنجش اموزش کشور به اطلاع می رساند،نتیجه نهایی ارزیابی تخصصی آزمون ورودی دکتری سال ۱۳۹۵ این دانشگاه، بر اساس نمره کل ارزیابی تخصصی داوطلب، رعایت سهمیه ها (رزمنده و ایثارگر)، ظرفیت پذیرش دانشگاه می باشد.
نکات و اطلاعات مهم:
1-  بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور پذیرش و ثبت نام قبولی نهایی در دانشگاه ها مشروط به اخذ تعهد در قالب فرم اعلام شده توسط آن سازمان است و مقرر شده قبولی های مشروط دربازه زمانی اعلامی نسبت به سپردن تعهد اقدام نمایند.لذا داوطلبانی که در مراحل ارزیابی تخصصی دانشگاه شرکت نموده و از نظر دانشگاه دارای شرایط علمی لازم (قبول مشروط) تلقی شده‌اند می‌بایست در تاریخ اعلامی دانشگاه برای تکمیل و ارائه فرم تعهد به دانشگاه مراجعه نمایند.
تذکر: ارائه فرم تعهد منحصراً بایستی به یک دانشگاه داده شود.
۲داوطلبانی که نتیجه نهایی آنان به عنوان “پذیرفتگان مشروط” اعلام گردیده در صورت تمایل به پذیرش و ثبت نام در کد رشته محل اعلام شده بایستی از روز یکشنبه ۱۳۹۵/۵/3  تا دوشنبه مورخ ۱۳۹۵/۵/۴   فقط از ساعت 8 تا 13 به صورت حضوری به دانشگاه باقرالعلوم (ع) مراجعه و فرم مذکور را تکمیل و رسید دریافت نمایند. (شماره تماس برای روزهای 3و 4 مرداد 02532136565 آقای روحانی)
۳- آن دسته از داوطلبان “قبول مشروط” که مایل به پذیرش و ثبت نام در این دانشگاه نیستند، لازم است به منظور فراهم کردن امکان پذیرش داوطلبان ذخیره انصراف مکتوب خود را تا تاریخ 31/04/95  از طریق دور نگار به شماره 02532504860 به این دانشگاه ارسال نمایند.
۴-  احراز کلیه شرایط و ضوابط و توضیحات مذکور در دفترچه شماره ۱ و ۲ آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۵  سازمان سنجش از قبیل شرایط استفاده از سهمیه ها، تطابق رشته تحصیلی کارشناسی ارشد با رشته امتحانی داوطلب، حداکثر مهلت فارغ التحصیلی دانشجویان تا تاریخ ۹۵/۶/۳۱ و مندرجات اطلاعیه ثبت نامی این دانشگاه برای داوطلبان الزامی است و چنان چه داوطلبی واجد شرایط و ضوابط الزامی نباشد و یا هرگونه مغایرتی در اطلاعات و مدارک خوداظهاری و اصالت مدارک وی وجود داشته باشد مسئول عواقب آن است و در صورت قبولی در هر مرحله ای از تحصیل باشد به تحصیل وی خاتمه داده می شود.

5- تکمیل و امضای فرم تعهد ودرخواست تحصیل در این دانشگاه به منزله اعلام نام نویسی قطعی  بوده و قابل انصراف و بازپس گیری نیست. اسامی نفرات فوق بلافاصله در پورتال سازمان سنجش وارد شده و این افراد امکان مراجعه و نام نویسی در دانشگاه دیگرراندارند. در صورتی که پذیرفته شده در بیش از یک دانشگاه فرم تعهد تکمیل و ارایه نماید قبولی سال ۹۵ پذیرفته شده از طرف سازمان سنجش لغو و کان لم یکن خواهد شد.

6-کلیه افرادی که به عنوان پذیرفته شده فرم تعهد تحصیل در این دانشگاه را تکمیل و ارایه نمایند موظف به مراجعه به سایت سازمان سنجش و تکمیل و ارسال فرم پرداخت هزینه بررسی صلاحیت عمومی در تاریخ های دوم تا بیست و پنجم مردادماه 95 خواهند بود .
تکمیل پرونده و تحویل مدارک، و سایر امور مربوط به دانشجویان جدیدالورود از طریق اطلاعیه های بعدی در دهه اول شهریور اطلاع رسانی خواهد شد.
                                                   مدیریت دانشجویی دانشگاه باقرالعلوم (ع)

اسامی پذیرفته شدگان مشروط در ازمون دکتری 95


منبع:
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 7072
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دانشگاه باقرالعلوم (عليه السلام)
مجری سایت : شرکت سیگما