728 x 90

برگزاری آزمون MSRT

  • 1398/11/10 پنجشنبه
روابط عمومی دانشگاه باقرالعلوم علیه السلام

ششمین آزمون زبان انگلیسی وزارت علوم  MSRT در سال ۱۳۹۸ روز جمعه 4 بهمن در دانشگاه باقرالعلوم (ع)  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه باقرالعلوم (ع) حجت الاسلام تقدسی نیا، مسئول برگزاری آزمون MSRT  در دانشگاه گفت: ششمین آزمون زبان  سال1398 MSRT با حضور 448 داوطلب متشکل از 177داوطلب زن و 271 داوطلب مرد، جمعه 4 بهمن 1398 در دانشگاه باقرالعلوم (ع)  همزمان با سراسر کشور و با حضور دو نماینده وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد.

تقدسی نیا افزود: نتیجه این آزمون، روز سه شنبه 15 بهمن ماه اعلام خواهد شد. داوطلبان می توانند نتایج را در پروفایل خود قسمت "مشاهده کارنامه "دریافت و چاپ  نمایند.

حجت الاسلام تقدسی نیا در ادامه گفت: زمانبندی آزمونهای سال 1399 نیمه دوم اسفند ماه در سامانه امور جامع دانشجویان(سجاد) به نشانی  https://portal.saorg.ir/ اعلام می شود.

وی افزود: دانشگاه باقرالعلوم (ع) یکی از حوزه های برگزاری آزمون MSRT در کشور و تنها حوزه برگزاری آزمون MSRT در استان قم است که دانشجویان می توانند به عنوان مکان آزمون انتخاب نمایند.

گفتنی است که داوطلبان در این آزمون باید به سوالات در سه بخش شنیداری (Listening Comprehension)، گرامر و ساختار (Structure and Written Expression) و مهارت درک مطلب(Reading Comprehension) پاسخ دهند. حد نصاب قبولی دانشجویان 50 امتیاز از 100 است. دانشجویانی که قصد دارند در مقطع دکترا در دانشگاه های معتبر ایران ادامه تحصیل دهند، باید این مدرک را داشته باشند. آزمون  MSRT  یک آزمون زبان انگلیسی است که توسط «سازمان امور دانشجویان» وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به صورت ماهانه در تعدادی از شهرهای ایران برگزار می‌گردد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
فصلنامهعلوم سیاسی فصلنامهتاریخ اسلام فصلنامهآیین حکمت فصلنامهفرهنگ پژوهش
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دانشگاه باقرالعلوم (عليه السلام)
مجری سایت : شرکت سیگما