728 x 90

ثبت نام اردوی دانشجویی اصفهان ویژه دانشجویان و زبان آموزان دانشکده زبانهای خارجی و مطالعات بینافرهنگی دانشگاه باقرالعلوم (ع)

برگزاری اردوی ۳ روزه آموزشی، فرهنگی و سیاحتی اصفهان ویژه دانشجویان و زبان آموزان دانشکده زبانهای خارجی و مطالعات بینافرهنگی دانشگاه باقرالعلوم (ع)

دکتر ابراهیم توبه یانی از برگزاری اردو ویژه دانشجویان و زبان آموزان گروه انگلیسی با هدف قرنطینه زبانی خبر داد.

مدیر گروه انگلیسی دانشکده زبان های خارجی دانشگاه باقرالعلوم(ع)  گفت: این اردوی آموزشی فرهنگی، سیاحتی و تفریحی به مقصد اصفهان برگزار می گردد.
وی افزود: این اردوی ۳ روز و ۲ شب می باشد که با هدف قرنطینه زبانی دانشجویان زبان انگلیسی   با حضور اساتید و مسئولان دانشکده زبان برگزار خواهد شد.
دکتر توبه یانی از جمله برنامه های این اردو را معرفی مکانهای تاریخی ، فرهنگی و ...به زبان انگلیسی دانست و اظهار داشت : برگزاری کارگاه های مرتبط با آموزش زبان انگلیسی نیز از جمله برنامه های این اردوی سه روزه می باشد.
وی یادآور شد پیش ثبت نام اولیه این اردو تا تاریخ پنج شنبه ۳۱ فروردین ماه جاری می باشد و اولویت ثبت نام با دانشجویان ترم سه خواهد بود.
لازم به ذکر است کلیه علاقه مندان جهت پیش ثبت نام به آموزش (برادران در نوبت عصر جناب آقای کشاورز و خواهران در نوبت صبح خانم مقدم)مراجعه نمایند. و در صورت ثبت نام بیش از ظرفیت اولویت بندی و قرعه کشی خواهد شد.
گفتنی است تاریخ و جزئیات سفر بعدا اطلاع رسانی خواهد شد.

 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اطلاعیه ها
فصلنامهعلوم سیاسی فصلنامهتاریخ اسلام فصلنامهآیین حکمت فصلنامهفرهنگ پژوهش
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دانشگاه باقرالعلوم (عليه السلام)
مجری سایت : شرکت سیگما