728 x 90

برگزاری مراسم سالگرد شهدای بی نشان

امام جمعه پردیسان در مراسم شهدای بی نشان: جبهه مقاومت برند جمهوری اسلامی است/ دشمن از مقابله با جبهه مقاومت وحشت دارد
امام جمعه پردیسان در مراسم شهدای بی نشان: جبهه مقاومت برند جمهوری اسلامی است/ دشمن از مقابله با جبهه مقاومت وحشت داردروابط عمومی دانشگاه باقرالعلوم علیه السلام

امام جمعه پردیسان در مراسم شهدای بی نشان: جبهه مقاومت برند جمهوری اسلامی است/ دشمن از مقابله با جبهه مقاومت وحشت دارد

امام جمعه پردیسان گفت: جبهه مقاومت امروز برند جمهوری اسلامی ایران شناخته می شود و امروز دشمن از جبهه مقاومت در غزه، لبنان، یمن، سوریه و عراق وحشت کرده است و از مقابله با جبهه مقاومت ناتوان شده است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه باقرالعلوم(ع) مراسم گرامیداشت شهدای گمنام مدفون در این دانشگاه با عنوان شهدای بی نشان با حضور حجت الاسلام والمسلمین قوامی امام جمعه پردیسان، حجت الاسلام والمسلمین مریجی معاون آموزش دفتر تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین نوروز نژاد مدیرکل روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی و جمعی از مسؤولان ، کارکنان و اساتید دانشگاه باقرالعلوم(ع) برگزار شد.
حجت الاسلام والمسلین قوامی در این مراسم با بیان اینکه شهدا در نزد خداوند از جایگاه ویژه ای برخوردار خواهند بود، اظهار کرد: شهدا برای ما برکات بسیار زیادی دارند و باعث می شوند ما از جایگاه طلبکارانه به جایگاه بدهکار برسیم و ما باید توجه داشته باشیم که نباید کاری کنیم که در برابر شهدا شرمنده باشیم.
وی ادامه داد: شهدا افرادی گزینش شده توسط خداوند هستند و همیشه چراغ راه برای ما خواهند بود و ما باید درس ایثار، فداکاری، خودباوری و ایمان را از آن ها فرا بگیریم.
امام جمعه پردیسان با بیان اینکه شهدا انسان را آب دیده می کنند، افزود: مزار شهدای گمنام نشانه ای هستند تا ما راه را گم نکنیم و شهدا نشانه هدایت برای ما هستند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به صدور فرهنگ ایثار و شهادت توسط شهدا، تصریح کرد: امروز رزمندگان جبهه مقاومت با الهام از شهدای هشت سال دفاع مقدس توانستند در برابر استکبار جهانی و تکفیری های ظالم بایستند و شکست های مفتضحانه ای را به آن ها تحمیل کنند.
حجت الاسلام والمسلمین قوامی با اشاره به اینکه جبهه مقاومت امروز برند جمهوری اسلامی ایران شناخته می شود، اظهار کرد: امروز دشمن از جبهه مقاومت در غزه، لبنان، یمن، سوریه و عراق وحشت کرده است و از مقابله با جبهه مقاومت ناتوان شده است.
وی با بیان اینکه دشمن بعد از ناتوانی در مبارزه مستقیم با جبهه مقاومت دست به انجام عملیات روانی زده است، افزود: دشمن بداند که هر چقدر در راه مقابله با استکبار جهانی و دشمنان کوردل از ما شهید بگیرد،ما دست از مبارزه با آن ها نخواهیم کشید.
گفتنی است در پایان این مراسم میهمانان مراسم شهدای بی نشان با حضور در مزار دو شهید گمنام مدفون در دانشگاه باقرالعلوم(ع) به قرائت فاتحه برای این عزیزان پرداختند و به آن ها ادای احترام کردند.


 
 
امتیاز دهی
 
 

فصلنامهعلوم سیاسی فصلنامهتاریخ اسلام فصلنامهآیین حکمت فصلنامهفرهنگ پژوهش
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دانشگاه باقرالعلوم (عليه السلام)
مجری سایت : شرکت سیگما