دانشگاه باقرالعلوم علیه‌السلام
تماس با ما
نقشه سایت
Francias
English
العربیة
صفحه اصلی
خدمات الکترونیک
پژوهش
آموزش
اخبار


ابلاغ تشکر رئیس محترم دفتر تبلیغات اسلامی از برگزاری مطلوب همایش سه روزه نخبگان علوم انسانی
ابلاغ تشکر رئیس محترم دفتر تبلیغات اسلامی از برگزاری مطلوب همایش سه روزه نخبگان علوم انسانی

حجت الاسلام والمسلمین ثنایی مدیر کل حوزه ریاست دفتر با حضور در دانشگاه رسماً از برگزاری اردوی نخبگان علوم انسانی تشکر کرد.
وی با اشاره به اینکه برگزاری این همایش و اردوی سه روزه، یک عملکرد موفق برای دانشگاه ومعاونت آموزش است، دستاورد مهم تر را ایجاد باورمندی به توانایی و ظرفیت دانشگاه در اقدام و انجام این نوع برنامه ها دانست.
مدیر اجرایی و هماهنگی قطب ها در ادامه با تأکید بر اینکه نباید هیچ گاه به وضع موجود قانع شد اظهار داشت: ما همیشه باید رضایت مان از کار نسبت به گذشته باشد، اما نسبت به آینده باید دید چه کارهای دیگر و بهتری می شود انجام داد.
ایشان افزودند: مشکلات و آسیب های احتمالی را در جلسه با مسوولین نخبگان و نیز معاون و مدیران منابع انسانی و پشتیبانی دانشگاه بررسی و نتیجه آن در برنامه های آتی لحاظ خواهد شد.
در این جلسه که همه نیروهای اجرایی و خدماتی و مدیران مربوطه حضور داشتند، آقای عالمی معاون منابع انسانی و پشتیبانی دانشگاه نیز ضمن تشریح برنامه ها از تک تک افراد مرتبط با این برنامه در بخش های مختلف دانشگاه تشکر و قدردانی کرد و از اعلام رضایت بیش از 90 درصدی دانشجویان از وضعیت رفاهی و برنامه های مختلف اجرایی خبر داد. 

منبع:
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 970
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دانشگاه باقرالعلوم (عليه السلام)
مجری سایت : شرکت سیگما